System sprzedaży biletów online.

Regulamin

R E G U L A M I N

1. Serwis kupbilet.mosirradom.pl jest własnością Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu Spółka Z o.o., (MOSiR) z siedzibą przy ul. Narutowicza 9, 26-600 Radom,
NIP: 948-26-00-038. REGON: 146989199 tel. 48 385 10 01/02 fax.: 48 385 10 03. Email: helpdesk@mosirradom.pl. Wszelkie uwagi, reklamacje i zwroty biletów prosimy kierować pod wymienione telefony i adresy.

2. Biuro obsługi klienta znajduje się w siedzibie głównej przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.

3. Serwis kupbilet.mosirradom.pl ("serwis") jest internetowym serwisem sprzedaży biletów na różne imprezy organizowane na obiektach MOSiR. Serwis umożliwia zakup biletów na udostępnione na stronie imprezy.

4. W celu nabycia biletu na wybraną imprezę, należy wybrać miejsce z dostępnych do sprzedaży i dokonać płatności drogą elektroniczną, które obsługuje Przelewy24

5. Jeżeli klient nie dokona płatności za bilet(y), te powrócą do ogólnej puli jako niesprzedane po 15 minutach od momentu wyboru miejsca. Na wykonanie płatności w serwisie Klient otrzymuje 15 minut. W tym okresie serwis oczekuje na potwierdzenie wykonania płatności. Po otrzymaniu potwierdzenia serwis informuje Klienta i sklep Sprzedawcy o poprawnym wykonaniu płatności.

6. Zakupione bilety są dostarczane na wskazany podczas rejestracji adres email. Klient jest zobowiązany wydrukować je samodzielnie i okazać przy wejściu na imprezę.

7. W przypadku imprez masowych, jedna osoba może zakupić tylko jeden bilet, zaś przy wejściu na obiekt ochrona może zażądać dokumentu potwierdzającego poprawność danych podanych na bilecie.

8. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w okresie do 30 dni od dnia zakupu.

9. Zwrot za zakupione bilety przysługuje jedynie do 24h PRZED datą spotkania. Niewykorzystane bilety nie podlegają zwrotowi